Меню
Пошук
Опитування
Як ви ставитеся до впровадження Концепції "Нова українська школа"?
Негативно. Знову щось придумали, аби "загрузити" вчителя
Позитивно. Це реальне реформування освіти
Нейтрально. Поживемо-побачимо.

Новини

У Ковелі відбувся Ярмарок професій

   За традицією наприкінці року в Ковельському Палаці учнівської молоді імені Івана Франка був проведений «Ярмарок професій» для учнів 9-11 класів закладів освіти міста Ковеля. Програмою заходу були передбачені презентації закладів освіти різних типів Волинської області, надання індивідуальних консультацій представниками освітніх закладів майбутнім студентам та їх батькам, розповсюдження друкованих матеріалів про установи професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Волині.
18-12-2018

Посилення протиепідемічних заходів в закладах освіти міста Ковеля

   З настанням осінньо-зимового періоду щороку спостерігається зростання кількості інфекційних захворювань. Учасники освітнього процесу відносяться до групи підвищеного епідемічного ризику, тож управлінням  освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради постійно проводиться робота щодо посилення протиепідемічних заходів у закладах освіти, зокрема 20 листопада 2018 року відбулась нарада медичних працівників закладів освіти міста. 

 

10-12-2018

Міський конкурс юних читців „ Поетична вишиванка” серед вихованців закладів дошкільної освіти.

   З метою виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді, сприяння розкриттю її таланту; підвищення ролі естетичного виховання молоді і прищеплення їй любові до рідної мови та літератури, міським методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради на базі закладу дошкільної освіти №2  «Берізка»  було проведено міський конкурсу юних читців „ Поетична вишиванка” серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.   

 

23-11-2018

Інтегрований освітній процес, як один із шляхів модернізації дошкільної освіти

 Реалізації інтегрованого підходу до побудови змісту і  формування у дошкільнят цілісного системного світобачення   був присвячений   семінар - практикум  для музичних керівників  та керівників гуртків з англійської мови  ЗДО міста, який відбувся  на базі закладу  дошкільної освіти №12 «Золота рибка».     

 

16-11-2018

Триває конкурс на посади директорів ЗЗСО міста

 21 серпня відбувся черговий етап конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста – письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей.
21-08-2018

Відбувся перший етап конкурсу на посаду директора комунальної установи « Ковельський інклюзивно-ресурсний центр»

Згідно календарного плану проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи« Ковельський інклюзивно-ресурсний центр» 13 серпня відбулось засідання конкурсної комісії. На порядок денний було винесено питання перевірки документів претендентів та ухвалення рішення щодо допуску до участі у конкурсі.  

13-08-2018

Відбувся перший етап конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти

 Згідно календарного плану проведення конкурсу на посади директорів ЗЗСО  03 серпня відбулось засідання конкурсних комісій. На порядок денний було винесено питання перевірки документів претендентів та ухвалення рішення щодо допуску до участі у конкурсі.  
03-08-2018

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на посади педагогічних працівників комунальної установи «Ковельський інклюзивно – ресурсний центр»

ОГОЛОШЕННЯ
Оголошується конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Ковельський інклюзивно-ресурсний центр».


27-07-2018

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Ковельський інклюзивно – ресурсний центр»

     На виконання розпорядження Ковельського міського голови від 02.07.2018 р.  № 164-р, наказу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради №250 від 10.07.2018 р. оголошується конкурс на посаду директора комунальної  установи  «Ковельський   інклюзивно – ресурсний  центр» ( вул. Театральна, 21)

11-07-2018
  [1]   2     ...   21  
Анонс
Записей нет.
Посилання на сайти
Статистика
Розробка та підтримка:
logo