Меню
Пошук
Опитування
Як ви ставитеся до впровадження Концепції "Нова українська школа"?
Позитивно. Це реальне реформування освіти
Негативно. Знову щось придумали, аби "загрузити" вчителя
Нейтрально. Поживемо-побачимо.

Новини

Вітаємо переможців!

 Цієї неділі, поки решта учнів відпочивали, команди юних істориків та юних журналістів змагалися за перемогу. І їм таки вдалося!
19-03-2018

Героям Небесної Сотні присвячується.

                                                                                                                                                                                         «… і мовчки сотня непокорених  героїв

відходила у чисті небеса

і погляди знесилених мільйонів

дивились вслід братам, батькам, синам..»

Під таким девізом в Комунальному закладі ДНЗ №4 «Ромашка» відбувся захід до Дня памяті Героїв Небесної Сотні.  … Небесна Сотня. Ті, хто віддали життя за кожного з нас – ось про що педагоги закладу, 20 лютого, намагались донести вихованцям установи. Це ті патріоти, що в найважливіший момент. не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх нас, за те, щоб ми, взявши за руку тата і маму, усміхнені поспішали кожного дня до дитячого садка.
     

  

20-02-2018

День відкритих дверей «Фізичне виховання –запорука доброго здоров'я»

У КЗ ДНЗ № 14 був проведений день відкритих дверей який  дав можливість  батькам ще більше пізнати життя дошкільного закладу, його традиції, правила, особливості освітньо-виховної роботи.

 

20-02-2018

Наполеглива праця - достойні здобутки!

            Завершився ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад , який став надзвичайно успішним для ковельчан. Цього року 67 учнів з дев‘яти закладів загальної середньої освіти представляли м.Ковель  на інтелектуальних змаганнях з 22 предметів. 42 учні стали переможцями, здобувши 51 призове місце, з них: 5 перших, 18 других і 28 третіх місць. 
14-02-2018

Семінар міського методичного об’єднання музичних керівників ЗДО «Креативність – важливий фактор розвитку творчої особистості»

Однією із значущих якостей музичного керівника беззаперечно є креативність як здатність до творчості.
        На сьогоднішньому етапі реформування освіти необхідні креативні особистості. Ті, хто мислить неординарно, творчо, хто намагається нестандартно розв’язувати будь-які проблеми.

       У зв’язку з цим виникає питання: чи можна навчитись творчості, виховати креативну особистість, сформувати досвід творчої діяльності. Відповіді саме на ці питання обговорювались під час проведення семінару міського методичсного об’єднання музичних керівників  ЗДО міста, який відбувся на базі ДНЗ №8 «Казка».

 

07-02-2018

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2018

       З 9-го січня 2018 року розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року.  Триватиме реєстрація онлайн на сайті ЛРЦОЯО  до 31.01.2018 року.  
14-01-2018

Новий Закон України «Про освіту» - це шанс до змін.

   Подія, що стала визначальною цієї осені для всіх освітян та кожного громадянина  нашої  країни, -  ухвалення нового Закону України «Про освіту»
  Цей Закон - базовий, його прийняття розблоковує можливості для подальшого реформування сфери освіти, прийняття законів  “Про дошкільну освіту “,  “Про загальну середню освіту”,  “Про професійну освіту”, “Про освіту дорослих”  та  “Про вищу  освіту”.

   Саме цій темі були присвячені  секційні засідання  міських методичних  об’єднань педагогічних працівників  закладах дошкільної освіти міста Ковеля,  які  пройшли  на базі  дошкільного навчального закладу №11 (завідувач Надія Шевчик).

09-01-2018

Кубок з міні-футболу серед вчителів шкіл міста - в руках збірної шкіл №12 і № 5!

     Напередодні Різдвяних свят навчально-виховний комплекс № 13  традиційно  запросив  і прийняв  гостей-освітян міста на традиційний турнір з міні-футболу ,  в якому приймають участь вчительські  команди  шкіл міста . 
09-01-2018

Ейдетика як засіб гармонійного розвитку дошкільника

  Саме такій темі було присвячене засідання семінару міського методичного об`єднання молодих вихователів «Паросток», який  відбувся у закладі дошкільної освіти № 5 «Сонечко» у грудні 2017 року.
 

21-12-2017

Новій школі- новий вчитель!

Нині по всій Україні здійснюється підготовка вчителів початкових класів до роботи в умовах впровадження нового Державного стандарту  в контексті Концепції «Нова українська школа», що набуває чинності в новому навчальному році.  Активно готуються до шкільної реформи і педагоги м.Ковеля.  Нещодавно на базі КЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №11-ліцей» відбувся перший в області трьохденний навчально-методичний тренінг, який за координацією та сприяння міського методичного кабінету провели досвідчені тренери - науковці ВІППО: Єндрущук Світлана Миколаївна, завідувач відділу дошкільної та початкової освіти, методист того ж відділу, вчитель-практик Никитюк Лариса Мілентіївна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Муляр Оксана Петрівна.

21-12-2017
  [1]   2     ...   19